Отзывы о компании OMG! ASIA! – магазин смаколиків з Азії
Анна П.
Отлично
Євгеній К.
Отлично
Олег Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую все на високому рівні😍🫶
Максим М.
Отлично
Це моє друге замовлення. Під час першого, нажаль, відбулась неприємна ситуація, в наслідок чого замовлення скасував. Після цього зі мною звʼязались та з порозумінням вислухали та взяли до уваги мої зауваження як клієнта. Спробував замовити вдруге, в цей раз мені сподобалось, що зі мною зконтактували, ще й по моєму запиту запропонували докласти до замовлення товари, які на сайті були «не в наявності» і сформували окремо відправлення в новій пошті за свій рахунок! Посилку швидко відправили, навіть в подарунок поклали якісь цікаві снеки, я розумію, що це буде випробування полумʼям, дуже приємно, все упаковано з турботою, охайно. Дуже приємно було замовляти на цей раз, дякую продавцю, буду замовляти в майбутньому ще❤️
Дякую все на високому рівні😍🫶
Це моє друге замовлення. Під час першого, нажаль, відбулась неприємна ситуація, в наслідок чого замовлення скасував. Після цього зі мною звʼязались та з порозумінням вислухали та взяли до уваги мої зауваження як клієнта.
Спробував замовити вдруге, в цей раз мені сподобалось, що зі мною зконтактували, ще й по моєму запиту запропонували докласти до замовлення товари, які на сайті були «не в наявності» і сформували окремо відправлення в новій пошті за свій рахунок!
Посилку швидко відправили, навіть в подарунок поклали якісь цікаві снеки, я розумію, що це буде випробування полумʼям, дуже приємно, все упаковано з турботою, охайно.
Дуже приємно було замовляти на цей раз, дякую продавцю, буду замовляти в майбутньому ще❤️
Все просто Чудово швидка доставка!!!
Все гарно
Все добре! Швидка доставка)